Srpen 2009

Photos 001

19. srpna 2009 v 11:11 | Momoko |  Rain photos
¨


Životopis

14. srpna 2009 v 20:43 | Momoko |  Rain info

Rain


Aktivní od roku 2002

Známý také jako Bi (vyslovuje se jako bee=včela) nebo The Rain

Rain je k-popový (R&B/Hip Hop) umělec z Jižní Koreje, který je nyní populární a známé po celé východní Asii. Nejen, že zpívat a tančit, ale také hraje v několika korejský dramatech, v jednom korejském filmu, a je modelem pro věci jako od Ralpha Laurena a Giordano. Vzhledem ke stylu jeho hudby a tance, byl nazýván "Asijský Usher" a dokonce i "Asijských Justin Timberlake".

Rain začal jako člen klučičí skupiny Fanclub. Poté, co byla skupina rozpuštěna, Rain chtěl pokračovat ve své kariéře jako tanečník a po mnoha odmítnutí na různých konkursech byl konečně zapsán JYP Entertainment.

Rain debutoval v roce 2002, jeho první album Nappun Namja, známý také jako Bad Guy, známé také jako Bad Guy, vyšlo 11.5.2009. Po krátké přestávce po debutovém album se stal hvězdou v roce 2003 v dramatu Sangdoo! Let's Go To School, jako hlavní postava Sang Doo.

Po tomto Rain vydá své druhé album How to Avoid The Sun. Titulní píseň,
Ways to Avoid The Sun, byl další hit.

V roce 2004 se stal Rain oblíbený v jiném dramatu, Full House, jako hlavní mužská role - Lee Young-Jae. Full House se stal jedním z nejlépe hodnocených korejských dramat a vysílaný v mnoha jiných asijských zemí (včetně Filipín, Malajsie, Singapuru, Číny a Japonska). Prostřednictvím tohoto Rain získal mnoho fanoušků z celé Asie. Jeho výkon ve Full House také získal ocenění Nejlepší herec v KBS Acting Awards.

2004 také Rainovi vyšlo třetí album, It's Raining. Bylo prodáno více než 1 milion kopií tohoto alba. Na jeho první turné, Rainy Day, které se konalo v Koreji a Japonsku, byly lístky vyprodány první den. 2004 také Rain vyhrál MTV Asie Grand Slam.

V roce 2005 vyhrál Rain cenu za oblíbeného korejského umělce na 2005 MTV Asia Aid, Populární asijský Artist Award Channel [V], Nejlepší zvuk asijské ocenění na MTV Japan Video Music Awards 2005, a nejlepší korejský zpěvák v MTV-CCTV Mandarin Music Honors v Pekingu a Tchaj-wanu. Byl prvním asijským interpretem pozvaným roku 2005 do americké MTV Video Music Awards v Miami, a 2005 MTV Latin Video Music Awards v Mexiku. Tam také měl rozhovory s Time Magazine Asian Edition a CNN Talk Asia.

Rainovo další turné, Rainy Day 2005 Tour, začíná v Soulu a pak jede do Tokia a Hongkongu, lístky byly vyprodány dřív než na minulé turné. Rainy Day Japan, které se konalo v Tokyo International Forum, bylo vyprodáno za 30 sekund. Vstupenky na představení v Hongkongu bylo vyprodáno během několika hodin.

V roce 2005 Rain zazářil v korejském dramatu, A Love To Kill, jako hlavní mužský hrdina Kang Bokgu.

V roce 2005 byl Rain pozván s korejským zpěvák Lim Jeong Hee, k účasti na písni The Perfect Interaction tchajwanskou hvězdou Wang Leehom.

Jeho dva koncertní dny v roce 2006, Rainy Day New York, který se konal v Madison Square Garden, byly vyprodány během několika dní. Speciální hosté, kteří se na scéně objevili na Rainy Day New York koncert patří jeho producent JYP a americké hvězdy JoJo, Omarion (tanec na píseň Rain z nappun namja) a P. Diddy. Jeho dva koncertní dny v Las Vegas, které se konaly ve dnech 23. a 24. prosince 2006, byly vyprodány během prvního týdne.

V roce 2006 časopis Time zvolil Raina za 2. nejvlivnějšího umělce roku 2006. A ve stejném roce, Rain nejen nahrál duet s Omarion, Man Up, ale také vydal jeho první tři japonské singly, Sad Tango, Eternal Rain, stejně jako jeho první digitální sigle, Still Believe, který podporovalo BMW.Poté Rain vydá čtvrté album a vydá se na turné po celé Asii a Americe.

Profil

13. srpna 2009 v 17:53 | Momoko |  Rain info
Pravé jméno: Jeong Ji Hoon
Přezdívka: Bi, Rain, Dog (Collie)
Datum narození: 25.6.1982
Místo narození: Seoul, Jižní Korea
Povolání: herec, zpěvák, model, tanečník
Výška: 184 cm
Váha: 75 kg
Rodina: otec, mladší sestra Hanna